Режим роботи магазина:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
Передзвоніть мені

Juco

Лом кований 1200 мм. JUCO
Лом кований 1200 мм. JUCO
850,00 грн
Сокира Juco Традиційна з ручкою 1,25 кг Т1057
Сокира Juco Традиційна з ручкою 1,25 кг Т1057
721,00 грн
Зубило каменщика з резиновим захистом  Juco Р3050
Зубило каменщика з резиновим захистом Juco Р3050
250,00 грн
Молоток слюсарний Juco 2 кг
Молоток слюсарний Juco 2 кг
420,00 грн
Кирка з ручкою 2,5 кг
Кирка з ручкою 2,5 кг
450,00 грн
Лом кований 1500 мм.   JUCO
Лом кований 1500 мм. JUCO
1 400,00 грн
Фірма "JUCO" розвивається завдяки ковальському досвіду, переданому з покоління в покоління. У 1958 році її заснував Юзеф Святлонь. Пізніше управління фірмою перейшло до його синів - Янушу і Веславу Святлоням. 
Динамічне зростання фірми почалося в кінці 80-х рр. і триває досі. Вони почали діяльність з виробництва декількох десятків найменувань ручних інструментів.
На сьогоднішній день, використовуючи найкращі технології, виробляє більше п'ятисот найменувань професійно виготовлених інструментів.
Орієнтуючись на потреби клієнтів, пропонує три версії інструментів: «стандарт», «традиція» і «люкс». 
Товари версії «люкс» за якістю перевищують аналогічну продукцію багатьох відомих фірм при одночасному дотриманні привабливості цін. Це діелектричні, слюсарні та будівельні інструменти.
Продукція сертифікована і відповідає державним стандартам. 
З 2003 року продукція "JUCO" проводиться на Україні. Вироби, вироблені в Києві, реалізовуються на внутрішньому і зовнішніх ринках. На сьогоднішній день на двох заводах задіяно близько 500 робітників.
Фірма володіє потужним виробничим потенціалом, складськими площами і транспортом для дистрибуції продукції. Використання сучасних технологій (індукційні печі, молоти, преса, обладнання для термообробки) дозволяє збільшити продуктивність, одночасно дотримуючись якості і повторюваності виробів.
Поєднуючи досвід і виробничі технології, якість і цінову привабливість, інструменти"JUCO" одержали визнання як в Україні, так і в країнах Східної і Західної Європи. 
Представляючи інформацію про фірму на цьому сайті, ми сподіваємося на обопільно плідну і взаємовигідну співпрацю. 
Зі свого боку докладемо максимум зусиль для якісного і професійного виконання Ваших замовлень. Скористайтеся можливостями, які пропонує "JUCO"!
Широкий асортимент і висока якість нашої продукції дозволить Вам оптимально підібрати інструмент, відповідно виду проведених робіт.