Режим роботи магазина:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
Передзвоніть мені

Новоабразив

Круг шліфувальний пелюстковий Novoabrasive Standart,  Р 40, Р 60, Р 80, Р 120
Круг шліфувальний пелюстковий Novoabrasive Standart, Р 40, Р 60, Р 80, Р 120
25 грн
Круг зачисний по металу 125*6,0*22 мм Novoabrasive
Круг зачисний по металу 125*6,0*22 мм Novoabrasive
28 грн
Круг відрізний по металу 125* 1.0 Novoabrasive
Круг відрізний по металу 125* 1.0 Novoabrasive
15 грн
Круг відрізний по металу 230* 2.0 Novoabrasive
Круг відрізний по металу 230* 2.0 Novoabrasive
24 грн
27 грн
Кріг відрізний по металу 125*1,2 Novoabrasive hit.png
Кріг відрізний по металу 125*1,2 Novoabrasive
16 грн
15 грн
Круг відрізний по металу 230*2,5 Novoabrasive hit.png
Круг відрізний по металу 230*2,5 Novoabrasive
29 грн
30 грн

Нововодолазький абразивний завод (надалі ТОВ «НАЗ») – провідний виробник абразивної продукції в Україні, розташований у смт. Нова Водолага, Харківської області.

Будівництво заводу в 2012 році стало початком історії молодого сучасного підприємства регіону. Висококваліфіковані фахівці опанували виробництво повного асортименту продукції:

відрізних абразивних кругів усіх розмірів для сталі, нержавіючої сталі, каменю та різання рейок, а також шліфувальних кругів для металу й пелюсткових торцевих кругів.

ТОВ «НАЗ» – перший абразивний завод в Україні, продукція якого успішно пройшла MPA сертифікацію в м. Ганновері (Німеччина).

Круги «NovoAbrasive» пройшли випробування в лабораторних умовах, завдяки чому, німецькі фахівці підтвердили – продукція заводу відповідає всім вимогам безпеки за європейським стандартом EN 12413.

У 2017 році завод став членом Європейської федерації виробників абразивної продукції (FEPA). У галузі виробництва абразивних кругів ТОВ «НАЗ» надає послуги найбільшим замовникам України і ближнього зарубіжжя.

Окрім того, на ринку абразивів є продавцем власних торговельних марок: «NovoAbrasive Extreme», «NovoAbrasive» та «Гетьман» – лінійок якості Преміум, Стандарт і Економ.

Поточна виробнича потужність заводу – понад 25 млн. кругів на рік. 

На заводі здійснюється почергова низка етапів контролю виробництва:

• вхідний контроль сировини – фракційний та хімічний аналіз компонентів завдяки лабораторному устаткуванню;

• контроль готування суміші – точність у готуванні суміші й правильні параметри вологості суміші є запорукою якості;

• контроль під час виготовлення на пресі – на цьому етапі перевіряються вага круга, товщина й діаметр, а також дисбаланс;

• регулярні тести на розрив і навантаження: тест на розрив проводиться на спеціальному верстаті із 2-кратним збільшенням навантаження, порівняно з міжнародним стандартом; тести на бічне навантаження і ударний тест – на унікальному для України устаткуванні;

• контрольне різання круга – регулярно перевіряються круги з кожної партії, для визначення зношування й довговічності кругів, а також ефективності їхнього різання.

Географія поставок ТОВ «НАЗ» постійно розширюється: Україна, Білорусь, Грузія, Вірменія, Азербайджан, США, Канада, Великобританія, Німеччина, Чехія, Франція, Польща, Єгипет, ОАЕ, Ізраїль та інші країни.